![](https://kpdtke.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/g2-img5e4651a7a8aec-530x228.jpg)
Увага! Шановні споживачі!
Гарна новина для бажаючих сплатити за опалення та слідкувати за станом свого особового рахунку.
Нарешті нашим ІТ-спеціалістам вдалося поновити повноцінну роботу офіційного сайту «Центру продажу послуг та клієнтського обслуговування» та сервісу «Особистий кабінет»!
Вже відсьогодні на нашому сайті ми почнемо ділитися з Вами найважливішими новинами у сфері теплопостачання та надання послуг, а Ви за допомогою сервісу «Особистий кабінет» матимете змогу відстежувати стан Вашого особового рахунку – суми сплат, нарахувань та розмір заборгованості у розрізі послуг, а також здійснювати онлайн платежі за послуги теплопостачання.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Бажаємо Вам мирного неба!
Бережіть себе та близьких!
З повагою, ВП «ЦПП та КО».
Вебсайт: https://cppokp.dn.ua/