![](https://kpdtke.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/970060130-1-530x359.jpg)
Привітання генерального директора ОКП “ДТКЕ” з Новорічними та Різдвяними святами
Шановні друзі, колеги та партнери!
Щиро вітаю Вас З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Настають довгоочікувані новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань. Ми озираємось на пройдешній рік, оцінюємо свої здобутки. З вірою дивимось уперед, ставимо перед собою нові цілі, йдемо до бажаних життєвих обріїв.
Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий. Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту, любові та світла у душі.
Веселих Вам Різдвяних свят і щасливого Нового року!
З повагою,
генеральний директор
ОКП «Донецьктеплокомуненерго»
Віталій Кощей