Інформаційне повідомлення про проведення відкритого слухання

Новини

ИНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого слухання щодо наміру встановлення нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються Обласним комунальним підприємством «Донецьктеплокомуненерго» на території міста Святогірськ та с. Тетянівка Святогірської територіальної громади, для всіх категорій споживачів.

Шановні споживачі!

ОКП «ДТКЕ» має намір провести відкриті слухання про встановлення нових тарифів і запрошує представників місцевих органів виконавчої влади та представників місцевого самоврядування міста Святогірськ та с. Тетянівка, взяти участь в обговоренні.

Відкриті слухання для представників місцевих органів виконавчої влади та представників місцевого самоврядування міста Святогірськ та с. Тетянівка, відбудуться 17.12.2021р. об 11-00 годині за адресою: Донецька область м. Святогірськ вул. Івана Мазепи,54 .

Письмові пропозиції Ви можете надіслати до 16 листопада  2021 року на адресу ОКП «ДТКЕ» (84307, м. Краматорськ, пров.Земляний,2), електронну адресу: E-mail: postmaster@kpdtke.com.ua