Науково-виробничий підрозділ

Послуги

Науково-виробничий підрозділ (НВП) створено в 2001 році при ОКП «Донецьктеплокомуненерго». НВП спеціалізується на  виготовленні труб, попередньо ізольованих жорстким пінополіуретаном (ППУ) діаметром від 57 до 325 мм. для канальної і безканальної прокладки.

  У 2008 р. у НВП було налагоджено виробництво напірних труб з поліетилену діаметром від 25 до 160 мм, які широко застосовуються при будівництві відводів водопостачання, систем меліорації, каналізації, обладнання басейнів і артезіанських свердловин, в тому числі прокладання магістральних трас і т.д.

  Висока продуктивність виробничого комплексу компанії при виробництві теплової ізоляції ППУ, якість продукції, що випускається, а також робота з перевіреними постачальниками комплектуючих і чітке дотримання технологічних регламентів в процесі виробництва теплоізоляції , гарантують нашим замовникам отримання теплової ізоляції на труби та фасонні вироби ППУ ізоляції і труби ПЕ з високими якісними характеристиками за вигідною ціною, і в найкоротші терміни.