Науково-виробничий підрозділ

Послуги

Науково-виробничий підрозділ обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» спеціалізується на виготовленні труб та відводів, попередньо ізольованих жорстким пінополіуретаном (ППУ) діаметром від 57 до 273 мм. для підземної канальної і безканальної прокладки, а також пінополіуретанової скорлупи для ізоляції теплових мереж та систем гарячого водопостачання  діаметром від 57 до 325 мм.

Труби та елементи попередньо теплоізольовані для мереж гарячого водопостачання та теплових мереж спіненим поліуретаном відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.5-31: 2007 «Трубопроводи попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном для мереж гарячого водопостачання та теплових мереж. Труби, фасонні вироби і арматура. Технічні умови”.

Температура теплоносія + 140 ° С (150 ° С) максимальний робочий тиск не більше 1,6 МПа).

Високі експлуатаційні параметри труби та фасонних виробів дозволяють забезпечити:

втрати тепла при транспортуванні до 1,5-2% (такі незначні втрати тепла стали можливими завдяки сучасним технологіям виробництва попередньо ізольованих труб і, перш за все, процесу спінення поліуретану під дією циклопентана);

термін експлуатації теплотраси 30-40 років (теплоізоляційні характеристики попередньо ізольованих труб незмінні впродовж усього терміну експлуатації, старіння металевої труби і гідроізоляційної оболонки відповідає міжнародним стандартам);

зменшення капітальних витрат на 15-20%, експлуатаційних – в 9 разів, ремонтних – в 3 рази (експлуатація попередньо ізольованих трубопроводів не потребує профілактики, як наслідок – споживачі не потерпають від щорічних літніх відключень гарячого водопостачання

час безканальної прокладки теплових мереж зменшується у 3-4 рази.

Прайс станом на 01.02.2022 р.

 Також на підприємстві налагоджено виробництво пінополіуретанової скорлупи для ізоляції теплових мереж та систем гарячого водопостачання  діаметром від 57 до 273 мм., що являє собою жорсткі напівциліндри з пінополіуретану армованих фольгоізолом.

Використання труб в ППУ  ізоляції є однією з найбільш ефективних енергозберігаючих технологій в трубопроводах різного призначення. Завдяки використанню теплоізоляції строк експлуатації трубопроводу підвищується на 10 – 15 років. Втрати тепла на тепломережах знижуються до 2-3%, а витрати  на ремонт зменшуються у 4 рази. Завдяки мінімальному поглинанню води ППУ ізоляція додатково захищає трубопровід від виникнення іржі, конденсату, вологи, що підвищує їх надійність.

Окрім того науково-виробничий підрозділ спеціалізується  на виробництві напірних труб з поліетилену за ДСТУ EN 12201-2 стандартними розмірами SDR 21; SDR 17; SDR 13,6; SDR 11 та ін., які широко застосовуються переважно для будівництва зовнішніх мереж (водопроводів, артезіанських свердловин, самопливних і напірних каналізаційних колекторів, систем меліорації) для трубопроводів об’єднаної та роздільної мереж протипожежного водопостачання та трубопроводів установок пожежогасіння. У виробництві труб використовується ПЕ 100 виробників, що входять до Асоціації ПЕ 100.

Прайс труби з ПЕ станом на 01.02.2022 р.

Висока продуктивність виробничого комплексу компанії при виробництві теплової   ізоляції ППУ, якість продукції, що випускається, а також робота з перевіреними постачальниками комплектуючих і чітке дотримання технологічних регламентів в процесі виробництва теплоізоляції , гарантують нашим замовникам отримання теплової ізоляції на труби та фасонні вироби ППУ ізоляції і труби ПЕ з високими якісними характеристиками за вигідною ціною, і в найкоротші терміни.

Контактна інформація: Донецька обл., м. Костянтинівка

Телефон:                            +380503395927

email:                                dsdnpp2012@gmail.com