![](https://kpdtke.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/60cac5bf67bfb0259c686e8da95fd599_xl-730x730.jpg)
Привітання до дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу. Це – тепло та затишокв оселях, охайність і чистота вулиць, парків, скверів, дворів, прибудинкових територій, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою в державі.
Хочу висловити всім Вам щиру вдячність за наполегливу працю та відданість своїй нелегкій, але так необхідній справі.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди!
З повагою,
генеральний директор
Віталій КОЩЕЙ