ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Інтенсивне зростання цін на енергоносії, значні зміни в політичній та економічній сферах стали причиною більшості проблем не тільки в економіці всієї країни, але і в теплоенергетиці зокрема.

  У реаліях сьогоднішнього дня, враховуючи виконання найважливішої соціальної функції – централізованого теплопостачання у міста та селища Донецької області, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» ставить перед собою завдання приведення технічного стану теплового господарства області до рівня, що відповідає європейському.

  З метою підвищення якості послуг, що надаються, орієнтуючись на реалізацію загальнодержавної програми енергозбереження, нами розроблені енергоефективні проекти по реконструкції об’єктів  та оптимізації систем теплопостачання окремих міст Донецької області.

  Впровадження цих проектів дозволить істотно знизити споживання енергоресурсів, скоротити протяжність теплових мереж та втрати в них, замінити застаріле котельне обладнання на сучасне, знизити собівартість теплової енергії.

  Маючи багаторічний позитивний досвід реалізації аналогічних проектів, пропонуємо до уваги потенційних інвесторів перспективні проекти підприємства, що вимагають інвестицій з бюджетів усіх рівнів та залучення коштів.