До відома споживачів обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго»!

Новини

З 20-го травня 2021 року закінчилась дія постанови Кабміну від 19.10.2018 року № 867 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

Це означає, що з НАК Нафтогаз України знято статус постачальника газу зі спеціальними обов’язками, при якому населення та теплокомуненерго отримували газ не за ринковою ціною, а за фіксованою ціною, яка визначена державою.

Наразі ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» запропонувало теплокомуненерго укладання Договору про постачання природного газу для виробництва теплової енергії, на неприйнятних умовах. Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» стало “заручником” ситуації, як і всі інші теплопостачальні підприємства України. Підвищення  вартості газу і умова 100 % -ї попередньої оплати ставлять під загрозу початок нового опалювального сезону 2021-2022рр.

Самостійно змінити ситуацію підприємство не в змозі – відсутні обігові кошти.

Станом на 1 липня 2021 року населення заборгувало підприємству 1130,76 млн. грн.

Враховуючи загальну ситуацію, просимо боржників якнайшвидше розрахуватися з боргами,  а споживачів, які не мають заборгованості – розглянути можливість внесення авансових платіж (передоплати) за теплопостачання, який  дозволить зменшити фінансове навантаження на Ваш сімейний бюджет взимку. 

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Від Ваших платежів напряму залежить своєчасний початок та стале проходження опалювального сезону 2021-2022р.