![](https://kpdtke.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/7ae73efe4c50580e061849ef2d5b5ea4_xl-730x398.jpg)
Шановні клієнти та користувачі сервісу “Особистий кабінет споживача”!
Насьогодні на офіційному сайті підприємства проводяться технічні роботи по вдосконаленню “Особистого кабінету споживача” та приведенню у відповідність до вимог чинного законодавства України. На час проведення технічних робіт, в “Особистому кабінеті споживача” наведена загальна інформація за обома послугами, тобто сума розрахунків за послугу з постачання теплової енергії та абонентське обслуговування.
Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше оновити “Особистий кабінет споживача”!
Приносимо вибачення за тимчасові незручності!