Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Публичная информация

logotip

Понеділок, 14 травня 2018 13:55

Професійна характеристика підприємства та керівника ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

    Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» являє собою теплоенергетичний комплекс з вироблення, транспортування та розподілу теплової енергії, засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Донецької області, що перебувають в управлінні обласної ради. В рамках наданих повноважень Донецька обласна державна адміністрація здійснює контроль над діяльністю підприємства.

 Головною особливістю виробничої діяльності підприємства за звітний період є проведення в 2014-2017г.р. антитерористичної операції на території Донецької області.

До початку військових дій у відповідності із Статутом підприємства, до його складу входило 17 виробничих одиниць. У ході проведення антитерористичної операції структура підприємства зазнала змін:

- 9 виробничих одиниць залишилися на території України;

- 8 ВО опинилися в зоні АТО.

   Такі події та поділ підприємства призвели до того, що близько 50 % виробничих потужностей усього обласного підприємства разом з активами знаходяться на непідконтрольної Українській владі території.

   Зараз колектив підприємства складається з 3 174 висококваліфікованих робітників та інженерно-технічних працівників і здійснює інтенсивний розвиток виробництва за рахунок експлуатації, реконструкції існуючих теплоенергетичних об'єктів, впровадження енергозберігаючих технологій, що в кінцевому підсумку дозволяє підвищити якість надаваних послуг і стабілізувати роботу підприємства в цілому.

   Діяльність ОКП «Донецьктеплокомуненерго» зосереджена на задоволенні потреб населення, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності у якісній тепловій енергії для забезпечення комфортних умов проживання, отримання доходу підприємства.

   Виробничі одиниці ОКП «Донецьктеплокомуненерго» надають послуги централізованого опалення, постачання гарячої води і теплової енергії  населенню та юридичним особам  у 34-х населених пунктах Донецької області які знаходяться на території, підконтрольній Українській владі.

 

   Отримані доходи у 2017 році в цілому по підприємству збільшилися на 418 777,48 тис.грн. (або на 59%) в порівнянні з 2016 роком. У тому числі отримані доходи від населення та небюджетних споживачів збільшилися на 101 220,24 млн.грн..

   Завдяки постійному контролю ОКП «Донецьктеплокомуненерго» за станом розрахунків споживачів та дебіторською заборгованістю, а також завдяки розробленим єдиним стандартам роботи зі споживачами для всіх виробничих одиниць,  рівень розрахунків у 2017 році вперше за останні 5 років досягнув 100% по підприємствам, а по споживачам (населення+небюджетні організації) становить 96%.

   У 2017 році підприємством було розроблено Регіональну програму «Тепло Донеччини» з метою забезпечення зниження споживання енергоресурсів, зокрема: природного газу до 20%, електроенергії до 30%, зниження втрат в теплових мережах до 5%, оптимізації витрат, зниження собівартості теплової енергії, підвищення рентабельності котелень та підприємства в цілому.

   Виконання заходів, зазначених даною Програмою, розраховано на  період з 2017р. по 2020р. В Програмі визначені пріоритетні для  області проблеми в галузі теплопостачання та водопостачання, потреба у необхідних фінансових ресурсах для їх вирішення та очікуваний результат від реалізації.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.