Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Публичная информация

logotip

Понеділок, 14 травня 2018 13:54

Фактори ризику, що можуть вплинути на результати діяльності підприємства.

   На сьогоднішній день основною причиною збитковості підприємств теплопостачального комплексу України є недостатній рівень відшкодування тарифами витрат на виробництво, транспортування та постачання послуг населенню. Порядок формування тарифів має ряд істотних особливостей ,які не дозволяють включити в розрахунок тарифів усі витрати підприємства. Таким чином, сума тарифу на сьогоднішній день, навіть не покриває собівартість 1 Гкал відпущеної енергії. Таке завідома збиткове виробництво, веде за собою зростання кредиторської заборгованості підприємства, в перш за все за енергоносії,  з одного боку.

   З іншого боку, зростання дебіторської заборгованості. Яке в свою чергу спричинене, збільшенням фінансового навантаження на населення.

   А також незмога держави повною мірою виконати свої зобов’язання перед теплопостачальними підприємствами. Так у 2017 році ЗУ «Про державний бюджет» були передбачені видатки на покриття різниці в тарифах лише для категорії споживачів  «населення», сума різниці в тарифах для категорії « бюджетні установи», так і залишилася не погашеною.

   Всі ці фактори є факторами ризику для виробничої діяльності підприємства.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.