logotip

П'ятниця, 19 жовтня 2018 15:06

Запрошуємо до обговорення!

  ОКП «Донецьктеплокомуненерго» відповідно до чинного законодавства, повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.

  Зміна тарифів обумовлена тим, що тарифи, які діють на теперішній час були встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), в червні 2016 року – для населення, в грудні 2016 р. – для релігійних організацій та в листопаді 2017 р. – для бюджетних установ та інших споживачів.

  За цей час значно зросли витрати для надання послуг споживачам, а саме: на природний газ,  електроенергію, оплату праці, холодну воду, матеріальні та інші витрати.

  Інформація щодо суми нових тарифів, їх структура та обґрунтування, наведена нижче. 

       Пропозиції стосовно нових тарифів ви можете надати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування клієнтів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.