logotip

Внесення змін у договор

Зміни до договору можуть вноситися як з ініціативи теплопостачальних підприємств, так і з ініціативи Споживача. У разі необхідності внесення змін до умов договору, сторона-ініціатор направляє пропозицію про зміну договору іншій стороні.

 

Підставою для внесення змін до договору з ініціативи теплопостачальних підприємств можуть служити:

  • зміна поштових і платіжних реквізитів;
  • прийняття нових або внесення змін і доповнень до чинних нормативних документів та законодавство України;
  • виявлення у споживача в ході перевірок фактів невідповідності умов укладеного договору;
  • інші суттєві зміни, що впливають на умови договору.

 

Підставою для внесення змін до договору з ініціативи Споживача можуть служити:

  • зміна поштових і платіжних реквізитів Споживача;
  • зміна обсягів теплоспоживання. Споживач протягом міжопалювального періоду має право звернутися до постачальника теплової енергії із заявою про коригування договірних величин теплоспоживання. Скоригована величина договірної величину набуває чинності з дня внесення змін до договору, про що споживач теплопостачальної організації повідомляється в письмовій формі;
  • установка, зняття або заміна приладів обліку теплової енергії;
  • інші суттєві зміни, що впливають на умови договору.

 

Споживач повинен письмово повідомляти теплопостачальне  підприємство про зміну своєї назви, організаційно-правової форми, місцезнаходження, банківських реквізитів тощо, а також про зміну користувачів приміщень теплових мереж Споживача не пізніше ніж 5 днів з моменту настання зазначених подій.

Для внесення змін до договору з ініціативи Споживача, останній має надати в теплопостачальних підприємств підтверджуючі документи.

При зміні у Споживача кількості споживаної теплової енергії (опалювальної площі) на діючих об'єктах, він повинен отримати технічні умови та після їх виконання звернутися для внесення змін в договір. Внесення змін до договору проводиться з дати узгодження нових величин. Така зміна допускається тільки в міжопалювальний період.

При внесенні змін до договору, сам договір не переоформляється. Зміни виробляються оформленням додаткових угод до діючого договору.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.