Розгляд заяв про розірвання договорів.
Розірвання договорів здійснюється відповідно до умов договору.
Споживач, який вважає за необхідне розірвати договір, надсилає про це пропозицію на адресу теплопостачального підприємства в будь-який час, а в разі відмови від пролонгації договору - за місяць до закінчення терміну дії.
Об’єкти які стоять окремо, або мають індивідуальне підключення:
- Відключення провадиться в міжопалювальний період.
- У триденний термін (з дня звернення Споживача) проводиться звіряння показань приладів обліку теплової енергії, забезпечується відключення тепловикористовуючої установки. Обов'язково складається акт про відключення, підписаний представником Споживача і теплопостачального підприємства.
- На підставі поданих даних у документах готується лист Споживачу про розірвання договору. У разі, якщо Споживач має борг за надані раніше послуги з теплопостачання, договір розривається тільки в частині надання послуг.
- Датою розірвання договору вважається дата, наступна за днем відключення об'єкта теплоспоживання від теплових мереж.
Вбудовані об’єкти:
- При наданні Споживачем повної інформації про зміну власника приміщення, готується лист Споживачу про розірвання договору. Датою розірвання договору вважається дата, наступна за днем надання документації про зміну власника приміщення. З Споживачем здійснюються остаточні розрахунки. З новим власником підприємство починає вести переддоговірну роботу.
- При наявності у Споживача заборгованості за спожиту теплову енергію договір розривається тільки в частині надання послуг.
Споживачі, які розташовані в житлових будинках, проводять відключення опалювальних приладів від системи централізованого теплопостачання згідно з Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005г. № 4 (зі змінами та доповненнями) «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання.»