logotip

Розірвання договорів

Розгляд заяв про розірвання договорів.

 

 

Розірвання договорів здійснюється відповідно до умов договору.

Споживач, який вважає за необхідне розірвати договір, надсилає про це пропозицію на адресу теплопостачального підприємства в будь-який час, а в разі відмови від пролонгації договору - за місяць до закінчення терміну дії.


 

Об’єкти які стоять окремо, або мають індивідуальне підключення:

  • Відключення провадиться в міжопалювальний період.
  • У триденний термін (з дня звернення Споживача) проводиться звіряння  показань приладів обліку теплової енергії, забезпечується відключення тепловикористовуючої установки. Обов'язково складається акт про відключення, підписаний представником Споживача і теплопостачального підприємства.
  • На підставі поданих даних  у документах готується лист Споживачу про розірвання договору. У разі, якщо Споживач має борг за надані раніше послуги з теплопостачання, договір розривається тільки в частині надання послуг.
  • Датою розірвання договору вважається дата, наступна за днем ​​відключення об'єкта теплоспоживання від теплових мереж.

 

Вбудовані об’єкти:

  • При наданні Споживачем повної інформації про зміну власника приміщення, готується лист Споживачу про розірвання договору. Датою розірвання договору вважається дата, наступна за днем ​​надання документації про зміну власника приміщення. З Споживачем здійснюються остаточні розрахунки. З новим власником підприємство починає вести переддоговірну роботу.
  • При наявності у Споживача заборгованості за спожиту теплову енергію договір розривається тільки в частині надання послуг. 

 

Споживачі, які розташовані в житлових будинках, проводять відключення опалювальних приладів від системи централізованого теплопостачання згідно з Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005г. № 4 (зі змінами та доповненнями) «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання.»

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.