Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Важлива інформація

logotip

Понеділок, 23 липня 2018 15:21

Важлива інформація для абонентів!

    У міжопалювальний період співробітниками ОКП «Донецьктеплокомуненерго» проводиться моніторинг споживачів теплової енергії та інвентаризація житлового фонду.

    Дана інформація необхідна для більш якісного надання послуг споживачам, оперативного вирішення виникаючих питань, а також для надання її на запит структурних підрозділів з питань соціального захисту населення для призначення житлових субсидій,згідно постанові КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», тощо.

    Просимо всіх абонентів ОКП «Донецьктеплокомуненерго» з розумінням поставитись до проведення моніторингу та надати необхідну інформацію під час візиту контролера та/або при звірянні в абонвідділі особисто.

 

Дякуємо за розуміння!

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.