logotip

ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ПЕРЕРАХУНКІВ

Звертаємо увагу споживачів, в оселях яких представниками теплопостачального підприємства зафіксовано зниження кількісних (відсутність послуг) або якісних показників (невідповідність температури внутрішнього повітря нормативній) послуг з теплопостачання.

Пунктом 5 ч.1 ст. 7 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі -Закон) та Правилами надання послуг з постачання теплової енергії (Постанова КМУ від 21.08.2019р. № 830) визначено, що споживач житлово-комунальних послуг має право на зменшення розміру плати за житлово-комунальні послуги у разі їх ненадання, надання не в повному обсязі або зниження їхньої якості у встановленому законодавством Порядку. Затвердження Порядку віднесено до повноважень Кабінету Міністрів України (п.9 ч.1 ст. 4 Закону).

На теперішній час Порядок не затверджено. Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості» розміщено на сайті Міністерства регіонального розвитку 20.10.2020р. Наразі Проект Порядку проходить процедуру громадського обговорення.

Враховуючи зазначені обставини,  в рамках діючого законодавства ОКП «Донецьктеплокомуненерго» матиме змогу здійснити перерахунок тільки після затвердження Порядку Кабінетом Міністрів України.

Разом з тим, нарахування за послуги з постачання теплової енергії споживачам буде здійснено ОКП «Донецьктеплокомуненерго» виключно за час надання послуг (з урахуванням дати фактичного початку подачі теплоносія). 

 

Сподіваємось на порозуміння!

Головна

Підприємство

Центри обслуговування клієнтів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.