Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
О предприятии

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Пятница, 19 Апрель 2013 14:19

О предприятии

   

   На сьогоднішній день обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» є найбільшим теплопостачальним комплексом на території Донецької області.

   Перш за все діяльність підприємства зосереджена на задоволені потреб населення, підприємств, установ і організацій у якісній тепловій енергії для забезпечення найбільш комфортних умов праці та проживання.

   9 виробничих одиниць, які входять до складу ОКП «Донецьктеплокомуненерго», надають послуги централізованого опалення у 34-х  населених пунктах Донецької області на території, підконтрольній Українській владі, експлуатуют 189 котелень, та 510,798 км. теплових мереж, для опалення площі у 7037,28 тис.кв.м.

   

 

 

   

   Для забезпечення стабільного  та якісного теплопостачання на підприємстві працює понад 3000 чоловік.

   Велика родина  ОКП «Донецьктеплокомуненерго», вже майже пів століття, із року в рік невпинно працює, для того щоб, кожна оселя Донбасу, була зігріта нашим теплом.

  

 

ІСТОРІЧНА ДОВІДКА

   Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» створено в березні 1978 року на базі 13 теплопостачальних підприємств, з яких десять увійшли на правах виробничих одиниць, в т. Ч. Міста Артемівськ, Єнакієво, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Красноармійськ, Макіївка, Слов'янськ, Сніжне, Шахтарськ і три - на правах самостійних підприємств «Донецькміськтепломережа», «Горлівкатепломережа» і «Маріупольтепломережа».

   За минулі роки зі складу обласного підприємства вийшли 7 підприємств - «Донецькміськтепломережа», «Горлівкатепломережа», «Маріупольтепломережа», «Макіївкатепломережа», «Артемівськтепломережа», «Красноармійськтеплосеть», «Угледартепломережа».

   Протягом 19 років, з 1978 р. по 1997 р. обласне підприємство очолював Свириденко Віктор Андрійович. З 20 травня 1997 р по 3 вересня 2001 року Генеральний директором призначений Ковирзенков Валерій Валентинович. З квітня 2002 р. по травень 2012 р. керував підприємством Воротинцев Василь Альбертович. З травня 2012 року по травень 2018 р керівником підприємства був Поляков Роман Олександрович. На сьогоднішній день виконуючим обов'язки генерального директора призначенийОнипченко Едуард Анатолійович.

   Протягом декількох років йшов нелегкий процес становлення підприємства. Були відсутні власні бази на виробничих одиницях і автотранспорт. Для аварійних і ремонтних робіт залучалися сторонні організації, а це призводило до нераціонального витрачання коштів і великої плинності кадрів. Робота з розвитку підприємства йшла на декількох напрямках. Були створені диспетчерські служби, які вели постійний моніторинг котелень і теплотрас. Була організована робота власних ремонтно-будівельних ділянок і бригад, що дозволило знизити загальні витрати і значно поліпшити якість виконуваних робіт. Стала з'являтися нова техніка, поступово питання поривів та витоків стали вирішуватися оперативно та за допомогою власних професіоналів .

   «Донецьктеплокомуненерго» прагне використовувати ефективне обладнання. З 1998 року підприємство запустило власні виробничі потужності. На базі виробничої одиниці «Константіновкатепломережа» було створено науково-виробничий підрозділ ОКП «Донецьктеплокомуненерго» по виготовленню труб, попередньо ізольованих жорстким пінополіуретаном діаметром від 57 до 325 мм. Застосування таких труб дозволяє знизити теплові втрати в навколишнє середовище. У 2001 році в Донецьку була створена виробнича база з виготовлення високоефективних котлів, елементів водогрійних котлів середнього тиску, водопідігрівачів, блочних водопідготовчих установок. А через два роки на базі підприємства освоєно випуск жаротрубних котлів типу КСВ з ККД не нижче 91%. У 2008 році на виробничій базі освоїли виготовлення теплоутилізаторів, які використовуються для збільшення ККД котла. В цьому ж році при реконструкції теплових мереж на підприємстві стала застосовуватися передова технологія з прокладання труб «Изопрофлекс» і «Касафлекс», термін служби яких більше ніж 50 років.

   Особливу увагу на підприємстві приділяють енерго- і ресурсозберігаючим  технологіям. Для цього на підприємстві впроваджують когенераційні установки і частотно-регульовані електроприводи на електродвигунах машин з непостійним навантаженням. Активно виконується програма «Реконструкція системи теплопостачання в Донецькій області» - встановлені високоефективні котли малої потужності, проведена заміна багатокілометрових теплових мереж із застосуванням попередньо ізольованих пінополіуретаном труб, встановлені прилади обліку теплової енергії на всіх котельнях підприємства, мережеві і підживлювальні насоси замінюються на енергоефективні. На даний момент триває, розпочата робота з  впровадженню сучасних виробничих та енергозберігаючих технологій. Зниження питомих витрат енергоресурсів на вироблення теплової енергії крім фінансового оздоровлення теплопостачальних підприємств, також має позитивний вплив на екологічний стан навколишнього середовища, що для Донбасу є дуже актуальним.

   Через ситуацію, що склалася на Сході України в серпні 2014 р. керівництво підприємства ініціювало переїзд з м.Донецька, тим самим виконавши розпорядження влади Донецької області зі зміни місця дислокації з територій, непідконтрольних Україні. Частина виробничих одиниць ОКП «Донецьктеплокомуненерго», які колись становили єдине ціле, виявилася на території, непідконтрольній Україні.

   На сьогоднішній день підприємство надає послуги з теплопостачання та забезпечення гарячою водою споживачів в містах та селищах Донецької області, таких як Слов'янськ, Краматорськ,Лиман, Святогірськ, Дружківка, Часів Яр, Костянтинівка, Торецьк, Мирноград, Селидове.

   Незважаючи на всі труднощі і складну ситуацію в країні, «Донецьктеплокомуненерго» продовжує виконувати свою роботу для населення і організацій, безперебійно поставляючи послуги. Підприємство зберегло всі соціальні гарантії своїм співробітникам. Керівництво ОКП «Донецьктеплокомуненерго» розробило стратегічний план та відповідний порядок дій, для його реалізації, виконуючі які підприємство буде розвиватися, зберігає соціальне направлення своєї роботи.

 

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.