logotip

Порядок нарахувань

 

   У розрахунках з населенням ОКП «Донецьктеплокомуненерго» керується «Правилами надання послуг центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (далі Правила), затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р. (Далі - Правила №630).

   Відповідно п. 12 Правил №630 абоненти, які проживають в житлових будинках, де встановлені прилади обліку теплової енергії «оплачують послуги згідно з їх показниками пропорційно опалювальній площі (обсягу) квартири (будинку садибного типу)».

   Відповідно п.21 Правил №630 абоненти, які проживають в житлових будинках, де не встановлені прилади обліку теплової енергії  оплату за надані послуги нараховують «згідно встановлених нормативів (норм) споживання з розрахунку за 1 м2 опалювальної площі квартири з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості днів надання послуги ».

   Особливості нарахування плати за послуги з центрального опалення для населення при відсутності в квартирі і на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії, з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, передбачені п.п.40-48 Правил №630.

   Приклади розрахунку нарахувань.

 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування клієнтів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.