logotip

Пільги


Пільги по соціальній приналежності надаються на підставі спеціальних законів України, що визначають право громадянина на отримання пільги, Закону України «Про Державний бюджет України» і Бюджетного кодексу України.

   Згідно п.22. «Правил надання послуг центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р. в разі отримання права на пільги споживач подає теплопостачальному підприємству письмову заяву та  підтверджувальні документи. Оплата за послуги з урахуванням пільг нараховується з дати подання документів, що підтверджують право на пільгу.

   Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» при нарахуванні за опалення пільгова вартість послуг поширюється на 21 м2 опалювальної площі на одну особу і додатково 10,5 м2 на сім'ю. Нарахування за опалювальну площу, яка перевищує нормативну, проводяться без урахування пільги.

   Відповідно до ЗУ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014г. № 76-VII внесено зміни до окремих законів України, якими передбачено з 1 липня 2015 року про надання окремим категоріям громадян пільг з оплати житлово-комунальних послуг з урахуванням рівня доходів сім'ї пільговика за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

   Кабінет Міністрів України 17.04.2019р. прийняв постанову №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якою затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

   Цей Порядок визначає механізм надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.