Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Попередньоізольовані ППУ труби та вироби

logotip

Попередньоізольовані ППУ труби та вироби

  Попередньоізольовані труби застосовуються в будівництві трубопровідних систем холодного і гарячого водопостачання. Свою ефективність і надійність попередньоізольовані труби доводять при монтажі магістральних і внутрішньоквартальних теплових мереж. Ізоляція з пінополіуретану є надійним  матеріалом для збереження сталевої труби, що виключає корозію, збільшуючи термін експлуатації. Застосування таких труб дозволяє знизити теплові втрати в навколишнє середовище. Труба укладається як підземним, так і надземним способом. Укладання підземного трубопроводу не вимагає бетонного короба, що значно заощаджує час і вартість монтажу. Для надземного укладання використовують гідрозахисні оболонки (спіро).

  Науково-виробничий підрозділ ОКП «Донецьктеплокомуненерго» виробляє труби ППУ діаметром від 57 до 325 мм, а також комплектуючі до трубопроводів в пінополіуретанової теплоізоляції: відводи, шкаралупи (напівциліндри), муфти. Вироблена продукція більш детально вказана в прайсі.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.