logotip

  Науково-виробничий підрозділ (НВП) створено в 2001 році при ОКП «Донецьктеплокомуненерго». НВП спеціалізується на  виготовленні труб, попередньо ізольованих жорстким пінополіуретаном (ППУ) діаметром від 57 до 325 мм. для канальної і безканальної прокладки.

  У 2008 р. у НВП було налагоджено виробництво напірних труб з поліетилену діаметром від 25 до 160 мм, які широко застосовуються при будівництві відводів водопостачання, систем меліорації, каналізації, обладнання басейнів і артезіанських свердловин, в тому числі прокладання магістральних трас і т.д.

  Висока продуктивність виробничого комплексу компанії при виробництві теплової ізоляції ППУ, якість продукції, що випускається, а також робота з перевіреними постачальниками комплектуючих і чітке дотримання технологічних регламентів в процесі виробництва теплоізоляції , гарантують нашим замовникам отримання теплової ізоляції на труби та фасонні вироби ППУ ізоляції і труби ПЕ з високими якісними характеристиками за вигідною ціною, і в найкоротші терміни.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.