logotip

Гідропневматичне промивання внутрішньобудинкових систем опалення

 

      ОКП «Донецьктеплокомуненерго» надає послуги з гідропневматичного промивання та гідравлічного випробування внутрішньобудинкових систем опалення власникам будівель та управителям багатоквартих будинків.

      Відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», а також у зв’язку із виникненням під час експлуатації внутрішньої корозії інженерних комунікацій, такі роботи є обов’язковими при підготовці будинків та споруд до опалювального періоду.

      Виконання гідропневматичного промивання та гідравлічного випробування внутрішньобудинкових систем опалення забезпечить безперебійне та якісне надання послуги з теплопостачання, а також знизить ризик виникнення аварійних ситуацій в опалювальний період.

      Всі роботи виконуються висококваліфікованими спеціалістами та за допомогою професійного обладнання.

 

      Додаткову інформацію ви можете дізнатися за телефоном 0(800) 40-00-24 або звернувшись до виробничих одиниць ОКП «Донецьктеплокомуненерго» у вашому місті.

 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування клієнтів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.