logotip

П'ятниця, 19 квітня 2013 14:19

Про підприємство

   На сьогоднішній день обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» є найбільшим теплопостачальним комплексом на території Донецької області.

  Перш за все діяльність підприємства зосереджена на задоволені потреб населення, підприємств, установ і організацій  різних форм власності у якісній тепловій енергії для забезпечення найбільш комфортних умов життєдіяльності.

  8 виробничих одиниць, що входять до складу ОКП «Донецьктеплокомуненерго», надають послуги централізованого опалення у 34-х  населених пунктах Донецької області, які знаходяться на території, підконтрольній Українській владі. Підприємство експлуатує 189 котелень, з загальною протяжністю теплових мереж 510,798 км., що опалюють площу у 7037,28 тис.кв.м.

  Для забезпечення стабільного  та якісного теплопостачання на підприємстві працює понад 3000 тисячі чоловік.

  Велика родина  ОКП «Донецьктеплокомуненерго», вже майже пів століття, із року в рік невпинно працює, для того щоб, кожна оселя Донбасу, була зігріта нашим теплом.

  

 

ІСТОРІЧНА ДОВІДКА

Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» створено в березні 1978 року на базі 13 теплопостачальних підприємств, з яких десять увійшли на правах виробничих одиниць, у т. ч. міста Артемівськ, Єнакієво, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Красноармійськ, Макіївка, Слов'янськ, Сніжне, Шахтарськ і три - на правах самостійних підприємств «Донецькміськтепломережа», «Горлівкатепломережа» і «Маріупольтепломережа».

За всю свою багаторічну історію структура підприємства зазнала чималих змін. На сьогодні до його складу входять 8 виробничих одиниць, а саме: «Волновахаміжрайтепломережа», «Дружківкатепломережа», «Краматорськміжрайтепломережа», «Костянтинівкатепломережа», «Лимантепломережа» «Мирноградтепломережа», «Слов’янськтепломережа» та Торецьктепломережа».

В різні роки підприємство очолювали: Свириденко Віктор Андрійович (1978-1997 р.р.), Ковирзенков Валерій Валентинович ( 1997-2001 р.р.), Воротинцев Василь Альбертович ( 2002-2012 р.р.), Поляков Роман Олександрович ( 2012-2018 р.р.), Рогачов Віктор Сергійович (2018-2020 р.р.)

З 2 червня 2020 р. виконуючим обов’язків генерального директора призначено Кощея Віталія Олександровича.

Нелегким та тривалим був процес становлення підприємства. Так, на підприємстві були відсутні власні бази на виробничих одиницях і автотранспорт. Для аварійних і ремонтних робіт залучалися сторонні організації, а це призводило до нераціонального витрачання коштів і великої плинності кадрів. Робота з розвитку підприємства йшла по декількох напрямках. Були створені диспетчерські служби, які вели постійний моніторинг котелень і теплотрас. Була організована робота власних ремонтно-будівельних ділянок і бригад, що дозволило знизити загальні витрати і значно поліпшити якість виконуваних робіт. Стала з'являтися нова техніка, поступово питання поривів та витоків стали вирішуватися оперативно та за допомогою власних професіоналів .

З 1998 року підприємство запустило власні виробничі потужності. На базі виробничої одиниці «Костянтинівкатепломережа» було створено науково-виробничий підрозділ ОКП «Донецьктеплокомуненерго» з виготовлення труб, попередньо ізольованих жорстким пінополіуретаном діаметром від 57 до 325 мм. Застосування таких труб дозволяє знизити теплові втрати в навколишнє середовище. У 2001 році в Донецьку була створена виробнича база з виготовлення високоефективних котлів, елементів водогрійних котлів середнього тиску, водопідігрівачів, блочних водопідготовчих установок. А через два роки на базі підприємства освоєно випуск жаротрубних котлів типу КСВ з ККД не нижче 91%. У 2008 році на виробничій базі освоїли виготовлення теплоутилізаторів, які використовуються для збільшення ККД котла. В цьому ж році при реконструкції теплових мереж на підприємстві стала застосовуватися передова технологія з прокладання труб «Изопрофлекс» і «Касафлекс», термін служби яких більше ніж 50 років. Особливу увагу на підприємстві приділяють енерго- і ресурсозберігаючим  технологіям. У рамках програми «Реконструкція системи теплопостачання в Донецькій області» - встановлені високоефективні котли малої потужності, проведена заміна багатокілометрових теплових мереж із застосуванням попередньо ізольованих пінополіуретаном труб, встановлені прилади обліку теплової енергії на всіх котельнях підприємства, мережеві і підживлювальні насоси замінюються на енергоефективні.

На теперішній час на підприємстві триває робота з впровадження сучасних виробничих та енергозберігаючих технологій, за для цього ОКП  «Донецьктеплокомуненерго» спільно з Департаментом житлово-комунального господарства Донецької ОДА розроблена регіональна програма «Тепло Донеччини», яку було затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації. Програма розрахована на період з 2018 по 2020 р.р., та передбачає зниження споживання енергоресурсів, зокрема: природного газу до 20%, електроенергії до 30%, зниження втрат в теплових мережах до 5%, оптимізації витрат, зниження собівартості теплової енергії, підвищення рентабельності котелень та підприємства в цілому за рахунок оптимізації системи теплопостачання міст, закриття збиткових котелень, переключення споживачів на котельні з надлишковими потужностями, переведення споживачів на альтернативні види палива, реконструкції теплових мереж.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.