logotip

Інвестиційні проекти

  Інтенсивне зростання цін на енергоносії, значні зміни в політичній та економічній сферах стали причиною більшості проблем не тільки в економіці всієї країни, але і в теплоенергетиці зокрема.

  У реаліях сьогоднішнього дня, враховуючи виконання найважливішої соціальної функції - централізованого теплопостачання у міста та селища Донецької області, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» ставить перед собою завдання приведення технічного стану теплового господарства області до рівня, що відповідає європейському.

  З метою підвищення якості послуг, що надаються, орієнтуючись на реалізацію загальнодержавної програми енергозбереження, нами розроблені енергоефективні проекти по реконструкції об'єктів  та оптимізації систем теплопостачання окремих міст Донецької області.

  Впровадження цих проектів дозволить істотно знизити споживання енергоресурсів, скоротити протяжність теплових мереж та втрати в них, замінити застаріле котельне обладнання на сучасне, знизити собівартість теплової енергії.

  Маючи багаторічний позитивний досвід реалізації аналогічних проектів, пропонуємо до уваги потенційних інвесторів перспективні проекти підприємства, що вимагають інвестицій з бюджетів усіх рівнів та залучення коштів.

 

 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.