Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Понеділок, 29 липня 2019 15:15

Донецьктеплокомуненерго вшановує кращіх працівників!

   25 липня 2019р. на колегії Донецької обласної державної адміністрації, за участю голів міських рад, керівників підприємств Донецької області та представників засобів масової інформації, відбулося урочисте нагородження працівників обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» урядовими нагородами.

    Кращими працівниками, що працюють на підприємстві від дня його заснування, визнано Гажеву Валентину Василівну, начальника відділу тарифоутворення та  Петрову Людмилу Леонідівну, машиніста котлів ВО «Дружківкатепломережа». Почесну грамоту Кабінету міністрів України та Подяку Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розбудови та зміцнення економіки держави у сфері житлово-комунального господарства працівникам особисто вручив губернатор Донецької області Кириленко Павло Олександрович. 

    Вітаємо наших колег з отриманням високих нагород та визнанням їх самовідданості професійній справі і галузі житлово-комунального господарства!

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.