Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Вівторок, 25 червня 2019 16:25

Продовжуємо підготовку до опалювального сезону.

  Тривають роботи з ремонту покрівель котелень. На сьогодні такі роботи майже завершені у м.Костянтинівка. Так, вже відремонтовані дахи котельні «Північна», а також невеличкої котельні «Житомирська», що знаходиться у віддаленому житловому кварталі міста.

 Такий вигляд мав дах на котельні Житомирська до реконструкції

  Протягом декількох тижнів, працівниками ремонтних бригад ОКП «Донецьктеплокомуненерго», було замінено 90 м2 м’якої покрівлі та встановлені нові бетонні парапетні плити.

 Так виглядає дах котельні зараз.

   На черзі  котельня «12 квартал»,  на якій вже активно ведуться роботи з демонтажу старого покриття незадовільний стан якого, призводив до течій в приміщенні котельні. Заплановано заміна 547 м2 м’якої крівлі, реконструкція парапетів а також фарбування дефлекторів та газових свічок.

Дах котельні № 12 на початку ремонтних робіт

  У місті Часів Яр заплановані роботи одразу на декількох об’єктах, а саме на котельнях № 1,3,4,6,7,8,10де питання ремонту покрівель стоїть дуже гостро. На сьогодні вже проводяться підготовчі роботи на котельні № 3, депланом передбачається заміна 183 м2 м’якої крівлі, зведення нових парапетів та відводів.

Дах котельні № 3 на початку ремонтних робіт

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.