Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Понеділок, 20 травня 2019 16:25

Профспілкова конференція 2019!

   Традиційно, щороку на профспілкову конференцію збираються представники трудових колективів  обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго».

   Цей рік не став винятком. Більш ніж 100 делегатів з усіх виробничих одиниць прибули, для того  щоб підвести підсумки виконання колективного договору між адміністрацією та  працівниками за 2018 рік, а також обговорити та затвердити проект колективного договору на 2019 р.

   Нове керівництво вдихнуло нове життя у розвиток виробництва та підприємства в цілому. А першим кроком стала оптимізація усіх сфер діяльності та реорганізація адміністративної структури підприємства. Саме тому цьогорічна  профспілкова конференція стала дуже важливою для усього трудового колективу.

   Конференцію відкрив генеральний директор – Рогачов В.С.. У своїй промові він наголосив, що в першу чергу зусилля необхідно зосередити на шляху перетворення суспільної думки, щодо якості наданих послуг. Він підкреслив, у виробництві послуг з теплопостачання мають відбутися такі зміни, які б зробили підприємство найкомфортнішим для споживача. Саме це, є запорукою стабільної роби підприємства.

   В ході засідання були зачитані звіти адміністрації та профкому про підсумки виконання колективного договору за 2018 рік. Зазначимо що за минулий рік адміністрацією та профспілковим комітетом були виконані майже всі основні зобов'язання згідно положень колективного договору.

   Також були розглянуті пропозиції від трудових колективів виробничих одиниць, що в значній мірі допомагає підвищити рівень взаємин між адміністрацією і робітниками на місцях, почути їх проблеми та докласти всіх можливих зусиль для їх вирішення.

   За підсумками конференції, було схвалено внесення ряду змін, а також план дій і заходів на майбутній рік, щодо підвищення загальних показників виробництва, вдосконалення системи заохочення та преміювання працівників а також покращення умов праці.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.