Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Середа, 08 травня 2019 16:03

Підготовка до опалювального сезону 2019-2020 рокiв у розпалі!

   Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» продовжує здійснювати масштабні роботи з підготовки до нового опалювального сезону.    Поряд з проведенням реконструкцій теплових мереж та ремонтом котельного обладнання, увага тепловиків прикута й до стану покрівель котельних.    Багаторічні проблеми з протіканням дахів, засміченням ливневих стоків, значним пошкодженням покриття, що порушують нормальну роботу технологічного обладнання, зараз почали вирішуватись.

  

 

 

  

 

   Ретельне обстеження дахів виявило необхідність у капітальному ремонті більш ніж на  50 % котелень підприємства.  Інша частина потребує поточного ремонту.

Такий вигляд мали старi покрiвлi на котельнi «мк-рн Північний»

   В планах до початку наступного опалювального сезону здійснити ремонт майже 15000 м²  м’яких та шиферних покрівель на котельних в усіх виробничих одиницях. 

   Вже розпочато ремонт покрівлі даху котельні «мк-рн Північний», у м. Костянтинівка, яка забезпечує теплом  55 житлових будинків та 2 дитячих садка. Роботи включають в себе реконструкцію бетонної стяжки, заміну старого покриття площею 550 м² та прочищення ливневих стоків.

   Всі роботи проводяться спеціалістами ремонтних бригад ОКП «Донецьктеплокомуненерго» та власними коштами підприємства.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.