Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Четвер, 18 квітня 2019 16:55

Стартував проект з модернізації систем теплопостачання у м. Костянтинівка!

  Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго», у рамках підготовки до опалювального періоду 2019-2020 рр. започаткувало низку масштабних проектів.

  Одним з них є оптимізація системи теплопостачання у м. Костянтинівка шляхом виведення з експлуатації котельні «Центральна №1», приєднання усіх споживачів до одного джерела – котельні «Центральна №2» та здійснення її часткової модернізації.

  Котельні знаходяться на одному технологічному майданчику та надають послуги з централізованого теплопостачання споживачам центральної частини міста. При цьому, приєднане навантаження котельні «Центральна №1» складає 37%, а котельні «Центральна №2» - 30% від встановленої потужності. Також на обох об’єктах теплопостачання встановлено енергоємне насосне обладнання, що призводить до перевитрат енергоресурсів.

  Таким чином було прийнято рішення провести ряд робіт для покращення послуг з теплопостачання для населення, а також зменшеня витрат на енергоносії.

  Проект оптимізації включає в себе :

  • заміну циркуляційних насосів та встановлення рециркуляційних насосів;
  • відновлення системи деаерації шляхом встановлення сучасного обладнання;
  • відновлення проектної схеми роботи котельні та теплових мереж;
  • встановлення вузлів управління у всіх споживачів;
  • ізоляцію зовнішніх теплових мереж, ізоляцію транзитних теплових мереж;
  • виконання робіт з еколого - теплотехнічної наладки котлів.

  На сьогоднівже виконано демонтаж існуючих теплових мереж надземної прокладки, експлуатація яких, призводила до зниження температури теплоносія до 20 °C

 

                         Такий стан мали теплові мережі до почтаку реконструкції.

 

  Розпочато роботи з монтажунових мереж підземної канальної прокладки протяжністю 1030 м., що дасть можливість знизити падіння температури теплоносія на шляху до споживача, до 2℃.

  До робіт залучено понад 40 спеціалістів спеціалізованого цеху з ремонту котельного обладнання та теплових мереж, працівників ВО «Констянтинівкатепломережа», а також 8 одиниць техніки.

  

  Вже у наступному опалювальному сезоні, 34 житлових будинки по вулицям Б. Хмельницького, Безнощенко, Молодіжна та пр. Ломоносова, центральна районна лікарня № 5, школа та дитячий садок, отримуватимуть якісну послугу з централізованого опалення.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.