Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Неділя, 17 березня 2019 00:58

Святкування Дня працівників житлово-комунального господарства України!

   Щорічно у стінах обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» збираються представники трудового колективу з нагоди урочистого заходу до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України. Цей рік не став винятком!
  Адміністрацією підприємства за підтримки первинної профспілкової організації було організовано святковий концерт та урочисте нагородження найкращих працівників у теплоенергетичній сфері.
   Перш за все трудовий колектив привітав генеральний директор ОКП «Донецьктеплокомуненерго» Віктор Сергійович Рогачов з побажаннями нових досягнень та натхнення у реалізації майбутніх проектів задля стабільної роботи теплового господарства регіону.

   Почесними грамотами Донецької обласної державної адміністрації, Департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації та підприємства були нагородженні кращі працівники за високий професіоналізм, сумлінну працю та багаторічний досвід.
            
 

    На урочисте святкування був запрошений почесний гість - Голова Донецької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Іван Миколайович Гресків, який також привітав колектив, та нагородив почесними грамотами найкращих профспілкових лідерів підприємства.
                           

Потішили тепловиків яскраві виступи дитячих колективів.

  


 

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.