Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Середа, 13 березня 2019 19:14

Шановні працівники та ветерани підприємства!

  Щиро вітаю вас з нашим професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

  У переддень свята хочу подякувати усім за самовіддану, сумлінну та плідну працю! Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руку на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Створення можливості безперебійної і сталої роботи теплового господарства в умовах періодично поновлюваних бойових дій, з одного боку, та незадовільного стану галузі, що потребує глибокого реформування – з іншого, є ознакою вашої надзвичайної наполегливості і високого професіоналізму.

  Забезпечення комфортного проживання мешканців, життєдіяльності підприємств, лікарень, шкіл, дитячих садків – є сенсом нашої з вами щоденної кропіткої роботи.

  Тож нехай усвідомлення особливої суспільної місії, важливості своєї праці, відповідальність і фаховість, ініціатива й енергійність допомагають усім нам успішно долати труднощі та надихають на підкорення нових рівнів добротворення.

  Сподіваюсь, що всі професійні завдання будуть виконані гідно, а увага і доброзичливість до споживачів будуть візитною карткою підприємства. Впевнений, що ваша завзятість і майстерність стане запорукою успішного реформування підприємства, переорієнтації його роботи у відповідності до сучасних вимог.

  Багато, хто з наших колег зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка нашої роботи. Хочу подякувати вам за невтомну працю й відданість своїй професії. Бажаю вам і вашим близьким миру і міцного здоров’я, творчої наснаги та належної оцінки громадянами нелегкої, але так потрібної усім праці. Хай щедрою до вас буде доля. Будьте щасливі!

 

 З повагою,

 генеральний директор

 ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

 В.С.Рогачов

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.