Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Середа, 06 березня 2019 14:29

Зі Святом Весни!

Дорогі жінки!

             Від щирого серця вітаю вас з найкрасивішим і світлим святом весни - 8 березня! Він уособлює величезну любов і повагу, ніжне і трепетне ставлення чоловіків до прекрасної половини людства.            

            Ваша краса, чарівність і духовна сила відомі всьому світу. Ви вносите в чоловічий колектив доброту і гармонію, поруч з вами всі життєві труднощі і негаразди легко переборні. 

           

            Ви є для нас джерелом натхнення, робите наше життя яскравим і багатогранним, наповнюєте його змістом, теплом і світлом вашої чарівності.

          Як керівник підприємства, я високо ціную ваші знання і досвід, уважність і акуратність, мудрість і доброчинну енергію.  Ваша самовідданість, працьовитість, турбота про рідних і близьких - це і є та основа суспільної стабільності, соціального благополуччя, які так нам необхідні сьогодні.

            Від імені всіх чоловіків ОКП «Донецьктеплокомуненерго» бажаю вам доброго здоров'я, краси і чудового настрою.  Нехай вас оточують теплом і турботою найдорожчі  люди.  Будьте щасливі кожен день, годину, хвилину!

 

                                                                                  Генеральний директор

            ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

                                                                                 В.С.Рогачов

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.