Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Вівторок, 05 березня 2019 10:09

Монетизація субсидій: як це працює

  У 2019 році  Уряд запровадив змінений механізм виплати житлових субсидій. У зв’язку із чим повідомляємо наступне.

 

  Якщо субсидія була Вам призначена до 31.12.2018р.→сума призначеної субсидії виплачується готівкою починаючи із субсидії за лютий 2019р.  (кошти за лютий 2019р. Ви отримаєте у березні 2019р., за березень-у квітні, за квітень-у травні).

 

  ВАЖЛИВО!  Для таких отримувачів субсидії сума призначеної за лютий 2019р. субсидії не буде відображена у квитанції виконавця комунальної послуги (виняток – корегування попередніх періодів). Субсидія за лютий 2019р. буде надана Вам готівкою у березні. Відтак, Вам необхідно своєчасно самостійно сплатити нарахування за лютий 2019р. в повному обсязі (в наступних місяцях аналогічно).

 

  Розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

 

  • пенсіонерам — Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (на пенсійну карту або через «Укрпошту», залежно від того, як само пенсіонер отримає пенсію);

 

  • особам, які не одержують пенсії, — АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ. Для цього необхідно після 12 березня 2019р. звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

 

  Якщо субсидія була Вам призначена з січня 2019р.→субсидія надаватиметься в грошовій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» на рахунки виконавців комунальних послуг.

 

  Споживач обов’язково має сплачувати рахунки за послуги, оскільки прострочена заборгованість за комунальні послуги унеможливить подальше надання державної підтримки.

 

 З більш детальною інформацією щодо оновленого механізму надання населенню субсидії на відшкодування вартості наданих комунальних послуг Ви можете ознайомитись на сайтах: Кабінету Міністрів України (www.kmu.gov.ua), Міністерства соціальної політики України (https://www.msp.gov.ua), Мінрегіону (http://www.minregion.gov.ua), АТ «Ощадбанк» (https://www.oschadbank.ua/ua), Пенсійного фонду України (https://www.pfu.gov.ua) та https://teplo.gov.ua/.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.