Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Вівторок, 18 грудня 2018 18:02

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА ТОРЕЦЬК!

   На водопроводі «Горлівка - Торецьк» 16 грудня внаслідок бойових дій була зупинена подача води у  прифронтовому Торецьку та прилеглих населених пунктах. 

   Не зважаючи на це, зусиллями органів місцевої влади та керівництва ВО «Дзержинськтепломережа», був організований підвіз води автотранспортом. Завдяки чому на теперішній час всі котельні знаходяться у роботі та здійснюють безперебійну подачу тепла у житлові будинки та інші об’єкти інфраструктури міста.

   Звертаємо увагу мешканців міста Торецьк ! З огляду на те, що запаси води обмежені та її нестача може призвести до аварійних зупинок котелень та розхолодження систем теплопостачання в умовах низьких температур зовнішнього повітря, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» закликає Вас НЕ ВЧИНЯТИ ДІЇ З ВОДОРОЗБОРУ ТЕПЛОНОСІЯ З СИСТЕМ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ.

   Дякуємо за розуміння!

   Не залишайте самих себе без тепла!

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.