Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Середа, 07 листопада 2018 15:52

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛА СТАНОМ НА 7 ЛИСТОПАДА

  Напередодні ОКП «Донецьктеплокомуненерго» повідомляло про критичну ситуацію навколо обмежень на постачання природного газу з боку НАК «Нафтогаз України», які унеможливлювали нормальну роботу теплопостачальних підприємств з надання послуги населенню.

  Завдяки спільним зусиллям керівництва підприємства та Донецької обласної державної адміністрації, вдалося вирішити питання щодо постачання газу на котельні.

  Наразі станом на чотирнадцяту годину 07 листопада 2018р. за даними диспетчерської служби, з числа тих абонентів, хто до цього часу не отримував тепло, послугу надано споживачам у 193 житлових будинках та 68 установах в містах Волноваха, Лиман, Слов’янськ, Торецьк, Дружківка, Костянтинівка та Краматорськ. До кінця доби заплановано підключення ще 555 об’єктів.

  Адміністрація підприємства докладає всіх зусиль, щоб будь-яких перешкоджань щодо сталої роботи котелень протягом всього опалювального сезону 2018-2019р.р. не виникло.

  Хочемо побажати всім нашим абонентам миру, спокою, добробуту та тепла не тільки в оселях, а і в душі!

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.