Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Вівторок, 06 листопада 2018 17:48

Оперативна інформація щодо роботи котелень Донецької області

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧIВ ОКП «ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», ЯКI ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ ОТРИМУЮТЬ ПОСЛУГУ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ!

  Адміністрація підприємства приносить свої вибачення та повністю поділяє вашу стурбованість та занепокоєння щодо відсутності тепла у ваших оселях. Ми робимо все, щоб ви отримали якісну послугу якомога скоріше та не потерпали від все більшого посилення холодів.

  Хочемо повідомити, що всі котельні тепломереж у населених пунктах Донецької області, що входять до складу обласного підприємства, повністю готові до подачі теплоносія в оселі мешканців.

  Однак, ми дуже стурбовані тим, що і наші абоненти, і теплопостачальні підприємства опинилися у заручниках найбільшого постачальника – монополіста природного газу НАК «Нафтогаз України», який не виділив номінацію (ресурс) природного газу для початку опалювального сезону. Це стало причиною опломбування запірно-регулюючої арматури на вводі у котельні та не дає змогу підприємству розпочати постачання тепла до житлових будинків.

  До того ж існуючий борг за спожитий природний газ НАК «Нафтогаз України» використовує як підставу для блокування поточних рахунків. Всі кошти, що надходять на підприємство, автоматично переводяться на рахунки НАК «Нафтогаз України» в рахунок погашення боргів за минули періоди.

  Адміністрація ОКП «Донецьктеплокомуненерго» робить все можливе, щоб знайти порозуміння з НАК «Нафтогаз України» щодо спільного вирішення питання та зняття соціального напруження у регіоні.

  Ми розуміємо наскільки важливо для вас та ваших родин мати тепло та затишок у ваших домівках. Сподіваємось, що найближчим часом ми отримаємо змогу надати вам послугу з теплопостачання!

 

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.