Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

Понеділок, 09 липня 2018 11:45

Нова можливість для прийняття управлінських рішень.

   

      ОКП «Донецьктеплокомуненерго» не стоїть осторонь інноваційних технологій та перспективних  рішень у галузі теплопостачання, активно впроваджує та реалізує енергозберігаючі проекти. Черговим підтвердженням політики відкритості та впровадження новітніх підходів у сфері енергоспоживання підприємства, стало користування системою «Особистий кабінет» АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» (далі-Сервіс).

     До електричних мереж компанії під’єднано майже 95% котелень ОКП «Донецьктеплокомуненерго».  Сервіс – інформаційна система, яка призначена для надання Споживачу розширених можливостей обміну інформацією між Постачальником та Споживачем по каналам зв’язку та дозволяє Споживачу:

 

- контролювати поточне сальдо, платіж, рахунки;

- контролювати нарахування за спожиту електричну енергію;

- надавати покази розрахункових приладів, систем обліку;

- надавати, отримувати електронні документи ( в розумінні Законів про електронний цифровий підпис, електронні документи та документообіг) з  використанням електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП), а саме звіт про обсяги спожитої за розрахунковий період електричної енергії, акт прийняття-передавання товарної продукції (електроенергії), рахунки, повідомлення.

    Перелік документів та інформації, що створюється та передається з використанням Сервісу в подальшому може поширюватись. Використання Сервісу суттєво поліпшило умови отримання інформації щодо балансу спожитої електричної енергії виробничими одиницями ОКП «Донецьктеплокомуненерго». Структурні підрозділи обласного підприємства розташовані по всій Донецькій області та локально взаємодіють з місцевими центрами обслуговування клієнтів АТ «ДТЕК Донецькі електромережі».  Враховуючи, що у попередні періоди звітність за спожиту електричну енергію та відповідний документообіг формувались виключно у паперовому вигляді, це, в деякій мірі, ускладнювало оперативне формування обсягів споживання електричної енергії. Окрім переваги у підвищенні оперативності надходження інформації, підприємство отримало можливість моніторінгу споживання електричної енергії у звітному періоді за кожною окремою розрахунковою площадкою вимірювання та можливість порівняння за нею обсягів споживання з попередніми періодами. Це надає у подальшому можливість для вироблення рішень, спрямованих на коригування споживання електричної енергії безпосередньо за окремою площадкою.

     У подальшому користування Сервісом, надає можливість удосконалити систему управлінських рішень, щодо енергозбереження, раціонального використання оборотних коштів та оперативного обліку в процесі тарифоутворення.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.