Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новини

logotip

П'ятниця, 20 жовтня 2017 15:09

Опалювальний сезон 2017-2018 стартував!

З 15 по 17 жовтня 2017 року дотримуючись встановлених строків, згідно рішень органів місцевого самоврядування, стартував новий опалювальний сезон 2017-2018 р.р.!

Згідно диспетчерських даних, усі виробничі одиниці, в усіх населених пунктах безаварійно здійснили запуск обладнання та систем теплопостачання. На сьогоднішній день, усього в роботу запущено 178 котелень. Теплом забезпечується вже 2746 об’єктів житлового фонду, 38 загальноосвітніх закладів, 86 дитячих садочків, та 59 лікарень.

На сьогоднішній день залишаються не підключеними деякі заклади загальної середньої освіти у зв’язку з осінніми канікулами. Підключення цих об’єктів у повному обсязі відбудеться 1 листопада, за рішенням органів місцевого самоврядування.

Бажаємо всім нашим абонентам вдалого опалювального сезону та не забувати своєчасно сплачувати послуг централізованого опалення!

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.