Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Публикации

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Четверг, 12 Октябрь 2017 11:42

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» стало учасником проекту «Тепло Донеччини»

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» стало учасником проекту «Тепло Донеччини»

     ОКП «Донецьктеплокомуненерго» стало учасником реалізації проекту «Тепло Донеччини», що ініційований головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським.  Мета проекту - приведення котелень та теплових мереж Донецької області в технічно справний стан, в тому числі: модернізація та реконструкція   діючих  джерел теплової енергії з провадженням сучасного енергоефективного обладнання, закриття низькоефективних та енергоємних котелень, впровадження індивідуального опалення у споживачів та реконструкції існуючих систем водопостачання та водовідведення.

    Фахівцями ОКП «Донецьктеплокомуненерго» спільно з органами місцевого самоврядування на підставі схем оптимізації систем теплопостачання міст запропоновано заходи, що спрямовані на економію енергоресурсів, зокрема імпортованого природного газу, зниженню втрат теплової енергії в тепломережах та покращення послуг, що надаються мешканцям області.

     З метою реалізації проектних пропозицій до кінця поточного року будуть виконані роботи з розробки проектно-кошторисної документації  на 48 об’єктів теплопостачання міст та селищ Донецької області та на 9 об’єктів водопостачання та водовідведення  у м. Святогірську.

Фінансування здійснюється за підтримкою Донецької облдержадміністрації за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 15 млн. грн.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.