Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Публикации

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Понедельник, 09 Октябрь 2017 10:19

Розпочав роботу єдиний реєстр боржників за комунальні послуги.

Розпочав роботу єдиний реєстр боржників за комунальні послуги.

 

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» звертає увагу споживачів, а особливо,  тих, хто заборгував за послуги з постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, що з січня 2017 року Міністерство юстиції України запустило єдиний реєстр боржників (https://erb.minjust.gov.ua), щодо яких відкрито виконавче провадження. 

Відповідно до вимог законодавства, відомості про боржників, щодо яких винесено судове рішення про стягнення боргу, включатимуться до Єдиного реєстру боржників. Ці відомості мають бути відкритими та повинні розміщуватися на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції.

Даний реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про будь-які невиконані майнові зобов’язання боржників, у тому числі й по сплаті за комунальні послуги.

Тобто інформація про споживачів, які мають підтверджену у судовому порядку заборгованість за несплачені послуги, у тому числі, з теплопостачання, буде відкритою, прозорою та доступною до великого загалу.

Виключення відомостей про боржників з Єдиного реєстру відбувається одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувану або до суду, чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення платежів (в т.ч. заборгованості за житлово-комунальні послуги).

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.