Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Публикации

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Четверг, 06 Апрель 2017 10:26

ПІДСУМКИ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2016/2017

У  більшості містах Донецької області, згідно з розпорядженнями органів місцевого самоврядування прийнято рішення про закінчення опалювального періоду вже з 1 квітня 2017 року . Отже зважаючи на це підведемо деякі підсумки опалювального сезону 2016\2017.

Найскептичніші прогнози у сфері ЖКГ з огляду на стрімке підвищення тарифів, відсутності у законодавстві чіткого механізму щодо їх формування, розбурхування час від часу «газового питання», а також безперервні бойові дії на території Донецької області, не справдилися завдяки професійній гідності та впевненості у своїй роботі. Жодна з цих обставин не стала на заваді для стабільного здійснення основної функції підприємства:- надання послуг з теплопостачання населенню, підприємствам а також установам соціальної сфери Донбасу.

Протягом опалювального сезону не обійшлося без непередбачених ситуацій, пов’язаних із зупинками в роботі котельного обладнання, які відбувались через аварійні відключення електро- та водопостачання під час невщухаючих бойових дій. При цьому найуразливішими містами виявилися Торецьк та Чермалик. Тільки завдяки злагодженим діям та професіоналізму працівників підприємства вдалося врятувати міста від замерзання. Вчасно вжито заходів з організації підвозу води на котельні та відновлення пошкоджених будівель та приміщень.

Варто зазначити також, що за опалювальний період не зафіксовано сплеску соціальної напруги, можливість якої, не виключалась, у зв’язку з підвищенням тарифів за послуги теплопостачання. Але завдяки роботі з населенням на всіх рівнях, можливістю отримання субсидії скористалося більш ніж 65 тисяч домових господарств. Крім того, робота комісій зі збору боргів, що здійснюється в таких містах, як Слов’янськ, Торецьк, Мирноград, Дружківка, дозволила підвищити рівень сплатити за комунальні послуги в поточному опалювальному сезоні.

Сьогодні, на передодні ремонтного періоду перед підприємством стоїть чимало нових завдань, серед яких не тільки проведення поточних та капітальних ремонтів обладнання, а і оптимізація системи теплопостачання в цілому. Так, вже розпочато реконструкцію котелень у таких містах, як м. Селідове кот.№ 13,м. Слов’янськ кот.№ 5,м. Лиман кот. №15. Готуються до капітального ремонту виробничі потужності Святогірського БКГ. В перспективних планах є такі проекти, як:

 -реконструкція котельні №2 "Центральна" із закриттям котельні №1 "Центральна", м. Костянтинівка,

- реконструкція котельні  «Олімп» м. Мирноград,

-закриття котельні с. Новолуганське з будівництвом модульної котельні,

закриття котельні № 4 «Гидростроитель» з встановленням модульної котельні смт. Очеретине, які очікують фінансування.

Хотілось би, побажати, щоб наступний та всі майбутні опалювальні сезони відбувалися тільки в мирний час, та весь досвід і вміння наших професіоналів використовувались у будівництві нового та сучасного, а не у відновленні зруйнованого!

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.