Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новости

logotip

Вівторок, 23 жовтня 2018 11:18

На брифінгу департаменту ЖКГ Донецької ОДА розглянули питання теплопостачання 2018-2019 років

   23 жовтня у стінах Донецької ОДА,  відбувся брифінг, присвячений початку опалювального періоду 2018-2019 років та стану запуску котелень і підключення до теплоносія споживачів, за участю заступника директора департаменту – начальника управління житлової політики та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Лариси Гусевої та в.о. генерального директора обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» Едуарда Онипченка. Про це повідомляє Донецька облдержадміністрація на своєму офіційному сайті.

( http://dn.gov.ua/na-bryfingu-departamentu-zhkg-donetskoyi-oda-rozglyanuly-pytannya-teplopostachannya-2018-2019-rokiv/)

  На брифінгу було відзвітовано про 100 %  готовність житлово-комунальної сфери Донецької області до осінньо - зимового періоду, а також про основні проблеми з якими зіткнулося керівництво області та ОКП «Донецьктеплокомуненерго» на початку опалювального сезону.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.