Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новости

logotip

Середа, 17 жовтня 2018 13:54

Реалізуємо нові проекти!

   Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго», не відхиляючись від графіку підготовки теплового господарства до опалювального сезону, продовжує виконувати усі заплановані ремонті роботи на об’єктах теплопостачання.

  На початку жовтня на підприємстві стартував пілотний проект реконструкції застарілих цеглових труб на нові, сучасні труби, виготовлені з нержавіючої сталі, строком експлуатації  понад 50 років. 

  Таким чином, в рамках цього проекту вже виконано роботи з реконструкції системи димовидалення котельні «Новий світ» виробничої одиниці «Краматорськміжрайтепломережа»,  а також котельня №13 виробничої одиниці «Краснолиманськатепломережа».

   Роботи виконано  за рахунок власних коштів ОКП «Донецьктеплокомунерго». Монтаж та збірка металевих конструкцій проводилася фахівцями цеху з ремонту та виготовлення котельного обладнання та теплових мереж ВО «Дружківкатепломережа», а будівельні роботи виконувалися ремонтно-будівельною бригадою науково-виробничого підрозділу ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

  Слід зазначити, що котельні «Новий світ» та №13  розташовані у щільно забудованих житлових районах, тому заміна старих димових труб, які знаходилися в аварійному стані та загрожували безпеці  населення, мала пріоритетний характер для керівництва підприємства.

                                                  

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.