Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Новости

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Четверг, 26 Апрель 2018 09:51

З 40-річчям Донецьктеплокомуненерго!

25 квітня обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» відсвяткувало своє 40- річчя з дня заснування. На честь  цієї визначної дати відбулося урочисте нагородження почесними грамотами та цінним подарунками ветеранів підприємства, трудових династій, а також, співробітників, які мають особливі заслуги перед підприємством. На святкування ювілею були запрошені гості від Донецької облдержадміністрації, міських та районних органів самоврядування, галузевої профспілки, а також партнери та колеги зі споріднених підприємств. 

 

                                                  

 

Особисто привітав зі святом колектив та керівника Полякова Р.О. директор департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації Баранник О.Л. Він вручив грамоти та висловив повагу колективу та його ветеранам за самовіддану працю. Серед партнерів та колег, що розділили свято з працівниками підприємства та побажали процвітання та стабільної роботи, були представники    ВАТ  « Бахмут- Енергія», ТОВ «Краматорськтеплоенерго», КП «Краматорськтепломрежа» та КВП «Краматорський водоканал».

                                                             

Сталої подальшої роботи тобі «Донецьктеплокомуненерго»! Довгого професійного попиту вам працівники!

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.