Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новости

logotip

Четвер, 26 квітня 2018 09:51

З 40-річчям Донецьктеплокомуненерго!

25 квітня обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» відсвяткувало своє 40- річчя з дня заснування. На честь  цієї визначної дати відбулося урочисте нагородження почесними грамотами та цінним подарунками ветеранів підприємства, трудових династій, а також, співробітників, які мають особливі заслуги перед підприємством. На святкування ювілею були запрошені гості від Донецької облдержадміністрації, міських та районних органів самоврядування, галузевої профспілки, а також партнери та колеги зі споріднених підприємств. 

 

                                                  

 

Особисто привітав зі святом колектив та керівника Полякова Р.О. директор департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації Баранник О.Л. Він вручив грамоти та висловив повагу колективу та його ветеранам за самовіддану працю. Серед партнерів та колег, що розділили свято з працівниками підприємства та побажали процвітання та стабільної роботи, були представники    ВАТ  « Бахмут- Енергія», ТОВ «Краматорськтеплоенерго», КП «Краматорськтепломрежа» та КВП «Краматорський водоканал».

                                                             

Сталої подальшої роботи тобі «Донецьктеплокомуненерго»! Довгого професійного попиту вам працівники!

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.