Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новости

logotip

П'ятниця, 06 квітня 2018 11:23

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2017 рік.

Традиційно щороку в квітні збираються представники трудових колективів теплопостачальних підприємств області на профспілкову конференцію щоб підвести підсумки та обговорити перспективи  виконання колективного договору між адміністрацією та працівниками ОКП «Донецьктеплокомуненерго».  Не стала винятком і  конференція- 2018, яка відбулася вчора 5 квітня. 

Хоча цього року весна тільки почала бавити сонячним промінням, в актовій залі, де проходила конференція, було «гаряче». Натхненними та емоційними були виступи профспілкових лідерів та керівників виробничих одиниць при обговоренні нагальних питань. В залі встановилася жива атмосфера діалогу.

Отже, основною концепцією адміністрації при виконанні та формуванні колективного договору є забезпечення гідних умов праці та соціальний захист працівників. Саме тому основні питання які були винесені на розгляд делегатів, стосувалися перш за все соціальної сфери та мотивації праці співробітників.  Серед них: придбання необхідного спецодягу, надання додаткових соціальних виплат на лікування, поховання, народження дитини, встановлення додаткових видів заохочення у вигляді премій за певні досягнення та здобутки в роботі, а також надання оздоровчих та санаторно-курортних путівок для співробітників та їх сімей. 

Не зважаючи на складнощі фінансово-економічного стану підприємства адміністрація в особі генерального директор Полякова Р.О. відповідально бере на себе зобов’язання по виконанню всіх прийнятих на конференції положень колективного договору у 2018 році та утриманню соціальних стандартів для працівників на стабільно високому рівні.  Тому не тільки присутні у залі 121 делегат, а і весь колектив підприємства виразив підтримку та сподівання на майбутню спільну співпрацю з діючою адміністрацією підприємства.

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.