Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Новости

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Пятница, 10 Ноябрь 2017 16:27

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА НОВИЙ ЗАКОН «ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ»

9 листопада Верховною радою України був прийнятий новий законопроект  «Про житлово-комунальні послуги».

В законі, який очікує на підпис президента,  уточнюються формулювання термінів та порядок сплати, а також особливості надання житлово-комунальних послуг в одноквартирних будинках, гуртожитках, у житловому фонді соціального призначення.

Враховано пропозиції з демонополізації житлово-комунального господарства та створення конкурентного середовища на ринку послуг, енергоефективності, системи управління житловим фондом, оплати за користування послугами тощо.

Зокрема, законопроектом встановлюється порядок укладення споживачами договорів на отримання всього комплексу житлово-комунальних послуг - на послугу управління, водопостачання, теплопостачання, поводження з відходами, газу, електрики.

Тарифи на теплову енергію, що виробляється системами автономного опалення, встановлюються окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного такою системою, з урахуванням собівартості виробництва та постачання тепла, а також рентабельності суб'єкта, що здійснює таку діяльність.

Одним з нововведень цього закону є запровадження нарахування пені за несвоєчасну сплату комунальних послуг.   З 1 січня 2019 року споживачу буде нараховуватися пеня в розмірі 0,01 (однієї сотої) відсотка за кожен день прострочення. Це означає, що 100 днів прострочки — це 1% від суми заборгованості, тобто в рік максимальна сума пені становить 3,65%. Водночас, пеня не буде нараховуватися тим споживачам, які не в змозі оплатити комунальні послуги, через затримку заробітної плати або пенсії.

Хотілось би зазначити, що в цілому законопроект спрямований на захист інтересів споживача, враховуючи можливість вибору постачальника комунальних послуг, взаємодію виключно на договірних підставах, а також соціальну справедливість під час розподілу спожитих послуг.

 

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.