Главная

Предприятие

Подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Новости

logotip

Обласне
Комунальне
Підприємство

"Донецьктеплокомуненерго"

Середа, 01 листопада 2017 15:56

У місті Торецьку обговорювались проблеми надання житлово-комунальних послуг в зоні АТО.

Сьогодні місто Торецьк стало центром дискусій з розгляду проблемних питань опалювального сезону, повноцінного забезпечення житлово-комунальними послугами в зоні АТО та відновлення інфраструктури Донецької області, що обговорювалися на виїзному засіданні Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

У цьому засіданні поряд з представниками профільного міністерства, міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, представниками офісу ЮНІСЕФ в Україні, губернатором Донецької ОДА, голів Торецької та Авдіївської районних адміністрацій та представників профільних асоціацій і комунальних підприємств, приймав участь  генеральний директор ОКП «Донецьктеплокомуненерго» Поляков Роман Олександрович.

У своїй доповіді Поляков Р.О. зазначив основні проблеми функціонування підприємства в умовах проведення АТО, головними з яких є втрата контролю над потужностями, що залишилися на окупованій території, і як слідство - недоотримання звідти частини доходів; наявність боргу за несплачені комунальні послуги на непідконтрольній території та неможливість його погашення, що є приводом для ненадання номінації на постачання природного газу. Він підкреслив, що внаслідок розділу підприємства на дві зони відповідальності (зона підконтрольна Україні та тимчасово окупована зона) економіка підприємства руйнується.

Він також зупинився на проблемах, що стосуються неможливості погашення боргів за спожиту електроенергію внаслідок дії системи субвенцій з державного бюджету у вигляді пільг та субсидій, що вимивають оборотні кошти; відсутність видатків з держбюджету на покриття різниці в тарифах населення і, на кінець, виключення підприємства з переліку ліцензіатів НКРЕКП з приводу низької оснащеності житлового фонду приладами обліку теплової енергії, на встановлення яких власних коштів у підприємства немає.

Поляков Р.О. окремо підкреслив необхідність проведення реконструкції котелень та теплового господарства в цілому, що дозволить зменшити споживання енергоносіїв та знизити втрати теплової енергії.

Єдиним шляхом до вирішення вищезазначених проблем,- зазначив Поляков Р.О., є надання Комітетом до парламенту України пропозицій щодо прийняття Закону України «Про деякі питання забезпечення сталого функціонування теплопостачальних підприємств Донецької та Луганської областей протягом здійснення антитерористичної операції», у якому б були враховані всі особливості ситуації, що створилася у діяльності підприємства за останні роки.

 

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.