logotip

Середа, 01 листопада 2017 10:58

Як зберегти тепло в ваших оселях?

        Високі суми у платіжках за опалення - одна з головних проблем при сплаті комунальних послуг. Постає питання: як знизити плату за комірне в опалювальний період? Вирішити його можливо максимально утепливши своє житлове приміщення, тим самим знизивши енергозатрати на його обігрів. Утеплення фасаду будинку, установка енергозберігаючих вікон, енергозберігаючих дверей, сучасних радіаторів, лічильників обліку споживання теплової енергії, автоматичних радіаторних теплорегуляторів у приміщенні -ці рішення скоротять витрати на обігрів житла в багатоквартирних будинках.
     Наприклад, проведення тепло- та гідроізоляції даху і горища,у теплення зовнішніх стін будинку по всій його площі, а не окремої квартири, здатні заощадити до 20% тепла.
    

       Заміну вікон та дверей краще здійснити не тільки у власних квартирах, а й в містах загального користування. Під’їздні двері слід обладнати системою автоматичного зачинення. Це дасть ще до 20% «теплових» заощаджень.
     При встановленні сучасних радіаторів слід враховувати їх розмір у відповідності до площі приміщення, що опалюється, та подбати про встановлення тепловідбиваючих екранів та автоматичних теплорегуляторів температури в кімнаті.  Такі прилади здатні зберегти тепло до 10%.
     Здійснивши перелічені заходи можливо зберегти до 50% теплової енергії, яку отримує будинок, та відповідно скоротити витрати на обігрів.
     Але не всі можуть собі дозволити в один момент вирішити всі ці завдання. Допомогти у цій ситуації може програма "теплий кредит" віддержавних банків України. Поряд з цим існує програма "IQ Energy" відприватних банків.
     Кредит і компенсацію може отримати будь-яка юридична або фізична особа(повнолітній громадянин України).
     Більш детальну інформацію за даними програмами можна отримати у відділеннях місцевих банків або ж на їх сайтах.

 

 

Головна

Підприємство

Центри обслуговування клієнтів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.