Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти

Новости

logotip

Понеділок, 09 жовтня 2017 16:12

Встигніть оформити субсидію на наступний рік!

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

Заборгованість абонентів, які отримують субсидію, перед ОКП «Донецьктеплокомуненерго» склала 92,1 млн грн, в тому числі за опалювальний період 2016-2017 років – 15,5 млн грн.

Субсидія – це адресна безготівкова допомога сім’ям, яка призначається для погашення витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Щомісячна плата за послугу централізованого опалення складається з частки, що надходить на особовий рахунок абонента із державного бюджету (субсидії) та обов’язкового платежу визначеного відділом субсидії, який абонент щомісячно сплачує самостійно не зважаючи на суму нарахування.

Причиною заборгованості стало те, що субсидія була нарахована наперед, виходячи з норм споживання тепла, які є завищеними, а не розміру фактично отриманої послуги. Нарахування ж в кожному місяці різні, адже температура зовнішнього повітря коливається в той чи інших бік і, як наслідок, різниться обсяг спожитого тепла. Субсидія, яку отримували споживачі, покривала всю суму місячних нарахувань і багато абонентів перестали сплачувати свою обов’язкову частку.

Після закінчення опалювального періоду, на підставі постанови КМУ №534, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» повернуло невикористану суму субсидії в розмірі 20,45 млн грн до бюджету і після виконаного відділом субсидій перерахунку, у абонентів утворився борг.

Заборгованість перед ОКП «Донецьктеплокомуненерго» мають 19 тис. споживачів, які користуються субсидією. Сума  заборгованості складає 92,1 млн грн.

Якщо Ви й далі плануєте отримувати допомогу від держави, то повинні погасити заборгованість за послуги централізованого опалення. Тим абонентам, які не можуть сплатити одразу всю суму, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» пропонує укласти відповідний договір, та гасити заборгованість щомісячно рівними частинами. Такий договір також дає право на переоформлення субсидії.

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» закликає споживачів вчасно сплачувати отримані послуги з централізованого опалення та уникати накопичення боргу на особовому рахунку!

Головна

Підприємство

Підрозділи

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Медіа-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.