[18~ Встигніть оформити субсидію на наступний рік! - ОКП Донецктеплокоммунэнерго

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Новости

logotip

Обласне комунальне підприємтсво

"Донецьктеплокомуненерго"

Понедельник, 09 Октябрь 2017 16:12

Встигніть оформити субсидію на наступний рік!

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

Заборгованість абонентів, які отримують субсидію, перед ОКП «Донецьктеплокомуненерго» склала 92,1 млн грн, в тому числі за опалювальний період 2016-2017 років – 15,5 млн грн.

Субсидія – це адресна безготівкова допомога сім’ям, яка призначається для погашення витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Щомісячна плата за послугу централізованого опалення складається з частки, що надходить на особовий рахунок абонента із державного бюджету (субсидії) та обов’язкового платежу визначеного відділом субсидії, який абонент щомісячно сплачує самостійно не зважаючи на суму нарахування.

Причиною заборгованості стало те, що субсидія була нарахована наперед, виходячи з норм споживання тепла, які є завищеними, а не розміру фактично отриманої послуги. Нарахування ж в кожному місяці різні, адже температура зовнішнього повітря коливається в той чи інших бік і, як наслідок, різниться обсяг спожитого тепла. Субсидія, яку отримували споживачі, покривала всю суму місячних нарахувань і багато абонентів перестали сплачувати свою обов’язкову частку.

Після закінчення опалювального періоду, на підставі постанови КМУ №534, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» повернуло невикористану суму субсидії в розмірі 20,45 млн грн до бюджету і після виконаного відділом субсидій перерахунку, у абонентів утворився борг.

Заборгованість перед ОКП «Донецьктеплокомуненерго» мають 19 тис. споживачів, які користуються субсидією. Сума  заборгованості складає 92,1 млн грн.

Якщо Ви й далі плануєте отримувати допомогу від держави, то повинні погасити заборгованість за послуги централізованого опалення. Тим абонентам, які не можуть сплатити одразу всю суму, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» пропонує укласти відповідний договір, та гасити заборгованість щомісячно рівними частинами. Такий договір також дає право на переоформлення субсидії.

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» закликає споживачів вчасно сплачувати отримані послуги з централізованого опалення та уникати накопичення боргу на особовому рахунку!

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.