[18~ До уваги керівників бюджетних установ та організацій! - ОКП Донецктеплокоммунэнерго

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Новости

logotip

Областное коммунальное предприятие

"Донецктеплокоммунэнерго"

Среда, 08 Ноябрь 2017 11:44

До уваги керівників бюджетних установ та організацій!

Закупівля теплової енергії (опалення, гаряча вода, технічний пар) потрапляє під дію Закону України «Про публічні закупівлі».  Згідно з пунктом 1 ст. 2 цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів. Згідно п. 7 ст. 2 Закону забороняється укладання договорів, які передбачають витрачання державних коштів, та/або оплата замовником товарів і послуг без проведення процедури закупівлі.

Враховуючи наведене, на виконання чинного законодавства Вам необхідно своєчасно (у строк до початку 2019р.)  провести тендерну процедуру, укласти договори на закупівлю теплової енергії з Виробничими одиницями та зареєструвати юридичні зобов’язання в відділах державного казначейства.

 

У разі якщо станом на 01.01.2019р. договірні відносини не будуть врегульовані згідно з чинним законодавством, ОКП «Донецьктеплокомуненерго» не зможе здійснити постачання теплової енергії на Ваші об’єкти.

 

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що на виконання вимог статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» та обов'язкових умов договору, укладеному між ОКП «Донецьктеплокомуненерго» та постачальником природного газу,  обов’язковими умовами договорів на закупівлю теплової енергії є попередня оплата Споживача. У зв’язку з цим, згідно п.1 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014р. № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», Вам необхідно звернутися до розпорядників коштів щодо надання дозволу здійснювати попередню оплату за теплопостачання.

Главная

Предприятие

подразделения

Услуги

Потребителю

Инфо-центр

Медиа-центр

Контакты


Правительство запустило новый сайт Тепло.gov.ua, на котором объясняют, почему постоянно растут тарифы на коммунальные услуги, как формируют цену на газ, зачем нужны субсидии, как их оформить, как уменьшить коммунальные платежи.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.