logotip

П'ятниця, 16 жовтня 2020 11:27

До уваги абонентів! На час проведення карантину ОКП «Донецьктеплокомуненерго» припиняє прийом громадян.

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та гострих респіраторних захворювань ОКП «Донецьктеплокомуненерго» ,на час проведення карантину, припиняє прийом населення у центрах обслуговування клієнтів та особистий прийом громадян на виробничих одиницях підприємства.

 Звернення від населення у т.ч.  щодо звіряння розрахунків будуть прийматися за номерами телефонів та електронну пошту виробничих одиниць та центрів обслуговування клієнтів, які розміщені на сайті, або через call-центр (0-800-400-024).

 Центри обслуговування клієнтів у пунктах прийому населення будуть здійснювати тільки прийом оплати за послуги централізованого опалення.

 Також, оплату за послуги ЦО ви  завжди можете здійснити за допомогою сервісу «Особистий кабінет споживача», який доступний для вас цілодобово на офіційному сайті підприємства.

 Просимо всіх з розумінням віднестись до таких обмежень. Спільними узгодженими діями ми здатні мінімізувати можливість розповсюдження вірусу COVID-19.

Головна

Підприємство

Центри обслуговування абонентів

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти


Уряд запустив новий сайт  Тепло.gov.ua, на якому пояснюють, чому постійно зростають тарифи на комунальні послуги, як формують ціну на газ, навіщо потрібні субсидії, як їх оформити, як зменшити комунальні платежі.

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.